Gjakova, kampion i Evropës, bëhet baba

Xhudo

Gjakova, kampion i Evropës, bëhet baba

Më: 7 maj 2021 Në ora: 13:09
Gjakova, kampion i Evropës, bëhet baba

Kampioni i Evropës në xhudo, Akil Gjakova është bërë baba për herë të parë.

 

25-vjeçari e ka bërë të ditur lajmin përmes rrjeteve sociale.

Ai ka postuar një foto të foshnjës në Instagram dhe ka konfirmuar se fëmija i tij i parë është djalë.

Akili ka vendosur t’ia lë emrin Mal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat