Driton Kuka: Faleminderit për pritje madhështore Peja ime

Xhudo

Driton Kuka: Faleminderit për pritje madhështore Peja ime

Më: 5 gusht 2021 Në ora: 08:45
Drtion Kukua

Driton Kuka ka falënderuar qytetin e Pejës për pritjen që këta ia bën pas ardhjes me dy medalje të arta nga “Tokio 2020”.

“Peja ime …”

“Pritja në qytetin e lindjes shijon ndryshe!”

“Kampionet tona Olimpike ngrohësisht  u priten dhe përshendeten në vendlindje.”

“Kryetari Muhaxheri dhe Drejtoresha Syka u përkujdesen për pritje madhështore të ekipit tonë!”

“Faleminderit për pritje madhështore Peja ime”, ka shkruar Kuka në Facebook.

Kampioneve olimpike pritje e ngrohtë iu bë edhe në Prishtinë nga shumë qytetarë, ku ishte prezent edhe kryeministri Albin Kurti dhe disa ministra tjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat