Driton Kuka: Majlinda ia doli kur askush s’besoj!

Xhudo

Driton Kuka: Majlinda ia doli kur askush s’besoj!

Më: 7 gusht 2021 Në ora: 13:53
Driton Kuka: Majlinda ia doli kur askush s’besoj!

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka, ka një mijë e një arsye që të jetë krenarë për sukseset e xhudisteve të tij, dy herë në Lojërat Olimpike dhe tri medalje të arta: Majlinda Kelmendi, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova.

“Ditëlindja e 5-të e medaljes së parë!

07 gusht 2016…

Medalja e artë Olimpike!

Majlinda ia doli kur askush s’besoj!

E historia  po vazhdon po vazhdon  Majlinda, Distria, Nora”, ka shkruar Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat