Kuka: Ndjenja që ja vlen të sakrifikohet 

Xhudo

Kuka: Ndjenja që ja vlen të sakrifikohet 

Nga: K. G. Më: 21 tetor 2021 Në ora: 14:35
Kuka: Ndjenja që ja vlen të sakrifikohet 

Xhudo e Kosovës nuk ka medalje që nuk ka fituar në rrafshin ndërkombëtar.

Tri xhudiste me medalje të artë olimpike, Majlinda Kelmendi, Distria Krasniqi e Nora Gjakova. 

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka është i ngazëllyer me sukseset, duke synuar edhe medalje të tjera.    

“Ndjenja që ja vlen të sakrifikohet, të punosh një jetë për të artën Olimpike!”, ka shkruar Driton Kuka në profilin e tij në facebook..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat