Driton Kuka më një lajm të rëndësishëm

Xhudo

Driton Kuka më një lajm të rëndësishëm

Nga: K.G. Më: 18 dhjetor 2021 Në ora: 17:37
Driton Kuka më një lajm të rëndësishëm

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka, ka thënë se është një ditë e bukur për të ardhmen e xhudos.  

“Ditë e bukur për të ardhmen e xhudos së klubit tonë në Maribor të Sllovenisë!

Plot 8 medalje u fituan nga fëmijët tanë sot në Maribor.

E ardhme e ndritur për xhudon.

E në anën tjetër Federata Botërore e xhudos prej orës 19:00 sonte do të shpall më të mirët e rruzullit tokësor e ku te nominuar jemi unë për trajnerin me të mirë te Botës dhe Distria për xhudisten më të mirë të Botës për vitin 2021!

Zgjedhjen e më të mirëve mund ta percjellni live në Facebook dhe Youtube te faqes zyrtare te Federates Botërore: www.ijf.org”, njofton Kuka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat