Kuka: Sot jemi me popullin e Ukrainës së sulmuar!

Xhudo

Kuka: Sot jemi me popullin e Ukrainës së sulmuar!

Nga: K.G. Më: 24 shkurt 2022 Në ora: 13:02
Kuka: Sot jemi me popullin e Ukrainës së sulmuar!

Trajneri më i mirë në botë në xhudo, Driton Kuka, ka shkruar se është me popullin e Ukrainës. 

Ai ka ilustruar një foto me Majlinda Kelmendin dhe Bilodidin.

“Sot jemi me popullin e Ukrainës së sulmuar!

Jemi me Bilodidin Kampionen e madhe dhe të gjithë ata sportistë e sportiste që i njohim nga arenat sportive!”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat