Driton Kuka konfirmon lajmin e madh

Xhudo

Driton Kuka konfirmon lajmin e madh

Nga: K.G. Më: 20 mars 2022 Në ora: 18:39
Driton Kuka e Majlinda Kelmendi

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, trajneri më i mirë në botë në xhudo, konfirmon lajmin e madh.

Federata Evropiane e Xhudos nominon Kukajn për trajnerin më të mirë.

“Federata Evropiane e Xhudos më ka nominuar për titullin: Best European Womens Coach 2021. 

Image

Po ndaj me ju emailin e ardhur për pjesëmarrje në Ceremoninë e më të mirëve që do mbahet gjatë Evropianit në Bullgari në fund të muajit prill!”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat