Anton Cena: Urime gazeta “Bota sot”

Xhudo

Anton Cena: Urime gazeta “Bota sot”

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 23:50
Anton Cena: Urime gazeta “Bota sot”

Xhudisti veteran, Anton Cena, trajner i klubit Polici nga Prishtina, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Kampioni i botës për veteran, tha se “Bota sot” është shembull se si përkrahet sporti kombëtar.  

“Në përvjetorin e gazetës Kombëtare ‘Bota sot’ për meritat e përhapjes së rezultateve të xhudos, mikut tim Kemajl Goca si gazetarit më të mirë sportiv,  i falënderohem nga zemra për çdo gjë që ka bërë dhe po bën për ne deri me tani.

Urime e do Zoti edhe shumë e shumë vite në vazhdim.

Vetëm vazhdo me të njëjtin ritëm se je fare pa konkurrencë.

Respekt dhe përulje për ty dhe punën që bën.

Faleminderit prej Zotit qe ju kemi!”, uron Cena.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat