​Mësohet rivalja e Distria Krasniqit në finalen e Grand Prix 2022

Xhudo

​Mësohet rivalja e Distria Krasniqit në finalen e Grand Prix 2022

Më: 15 korrik 2022 Në ora: 14:21
Distria Krasniqi

Mësohet rivalja e Distria Krasniqit në finalen e Grand Prix 2022.

Xhudistja kosovare Distria Krasniqi do të luftojë për medalje të artë në turneun Grand Prix 2022 që po mbahet në Zagreb të Kroacisë.

Në gjysmëfinale ajo mposhti izraeliten Gafen Primo.

Në finalen e madhe, Distria Krasniqi do të ballafaqohet me japonezen Abe Uta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat