Djali i Kadri Veselit për Enver Hoxhajn: Një njeri i cili mori përgjegjësinë kur qielli u mbush me re të zeza

Zgjedhjet 2021

Djali i Kadri Veselit për Enver Hoxhajn: Një njeri i cili mori përgjegjësinë kur qielli u mbush me re të zeza

Më: 12 shkurt 2021 Në ora: 21:37
Klestor Veseli dhe Enver Hoxhaj

Klestor Veseli, djali i Kadri Veselit, përmes një postimi ka treguar se e mbështtë fuqishëm Enver Hoxhajn për kryeministër të Kosovës.

Derisa ai ka shpërndarë në Instagram një fotografi të vet kandidatit për kryeministër, Enver Hoxhaj, ka thënë se ishte ai i cili na nxori nga retë e zezë dhe mori përgjegjësinë të ja japë dritë shprese.

Klestori ka shkruar se Enver Hoxhaj është kryeministri i Kosovës.

“Një njeri i cili kur qielli u mbush me re të zeza mori përgjegjësinë dhe na dha atë dritë shprese e cila shumë na nevojitej. Një njeri të cilin kur e shikon në sy mund ta shohësh motivimin për një të ardhme më të mirë për të gjithë popullin e Kosovës. Ai është kryeministri i ardhshëm i jonë, ai është zgjedhja ime dhe e familjes time për një Kosovë më të mirë, për një Kosovë që i duhet rimëkëmbje. E rimëkëmbja vjen me PDK, rimëkëmbja vjen me prof. Enver Hoxhaj. Dalshim faqebardhë”, ka shkruar Klestor Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat