Bekim Haxhiu — Kamishi mirëpret aderimin e Nismës së Komoranit në PDK

Zgjedhjet 2021

Bekim Haxhiu — Kamishi mirëpret aderimin e Nismës së Komoranit në PDK

Më: 12 shkurt 2021 Në ora: 21:53
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Bekim Haxhiu, i njohur me nofkën Kamishi, ka jep një lajm ku thotë se e gjithë dega e Nismës në Komoran ka kaluar në PDK.

Haxhiu tha në facebook se është kënaqësi ta mirëpres në PDK komplet degën e Nimsas në Komoran.

Tutje, ai falënderoi kryetarin e kësaj nëndege dhe strukturës që i ka besuar vizionit të PDK’së.

“Ishte kënaqësi të mirëpres në PDK komplet degën e NISMA-s në Komoran

Faleminderit kryetarit të kësaj nëndege, Faik Ibriqi dhe gjithë strukturës që i ka besuar vizionit të PDK-së për Rimëkëmbjen e Kosovës”, ka shkruar Haxhiu.

Ai gjithashtu bëri thirrje të votohet PDK’ja me numër 134, Enver Hoxhaj me numër një në këtë parti si bartës i listës dhe vet Haxhiu me numrin 109.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat