Ish deputetja e LVV-së bën thirrje: Vetëm edhe një orë, për t'i dhënë kuptim demokracisë

Zgjedhjet 2021

Ish deputetja e LVV-së bën thirrje: Vetëm edhe një orë, për t'i dhënë kuptim demokracisë

Nga: H.O. Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 18:02
Labinotë Demi Murtezi

Ish deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Labinotë Demi Murtezi ka bërë thirrje që të gjithë të dalin në votime, për ti dhënë kuptim dmeokracisë.

Ajo poashtu ka shkruar duke iu drejtuar qytetarëve se duhet votuar për të ndërtuar të ardhmen siҫ e duam, për të mirë e fëmijëve tanë.

“Votoni të gjithë”, bën thirrje ajo.

“Vetëm edhe një orë e 30 minuta na kanë mbetur, për t’i dhënë kuptim demokracisë. Për ta ndërtuar të ardhmen ashtu siç duam, për të mirën tonë dhe të fëmijëve tanë. #VotoniTëGjithë”, shkruan ajo./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat