AAK kërkon përsëri nga qytetarët që të dalin në votime

Zgjedhjet 2021

AAK kërkon përsëri nga qytetarët që të dalin në votime

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 17:29
Shemsedin Dreshaj

AAK ka mbajtur konferencën e katërt për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

 Shemsedin Dreshaj nga kjo parti apeloi te qytetarët që të dalin të votojnë.

“Sipas të dhënave që ne posedojmë dalja në votime është diku rreth 35% në rend të vendit, por mos harroni që deri në mbylljen e votimeve kanë mbet diku rreth 3 or, andaj lusim dhe inkurajojmë qytetarët që të dalin të votojnë dhe të ushtrojnë të drejtën e tyre për zgjedhje”, u shpreh ai.

Paraqitja e radhës nga kjo parti është në ora 18:30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat