Hoxhaj niset për të votuar bashkë me bashkëshorten dhe djalin

Zgjedhjet 2021

Hoxhaj niset për të votuar bashkë me bashkëshorten dhe djalin

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 09:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj është nisur për të votuar.

Bashkëshortja e tij, Remzie Shahini -Hoxhaj ka publikuar një fotografi bashkë me Enverin dhe djalin e tyre, Lirin.

“Mirëmëngjesi  Rrugës për të votuar ”, ka shkruar ajo.

Kryetari i PDK-së dhe kandidat për kryeministër, Enver Hoxhaj, voton në Fakultetin e Filologjisë. (Objekti i Fakultetit të Filologjisë)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat