Kandidati i LVV-së: Sot bëhet historia

Zgjedhjet 2021

Kandidati i LVV-së: Sot bëhet historia

Nga: H.O. Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 18:22
Adnan Rrustemi

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Adnan Rrustemi në një postim të tij në Facebook të publikuar pak më parë ka thënë se edhe pak ka mbetur deri të lajmi i madh.

Ai ka shkuar se sot do të bëhet histori dhe secili duhet të jetë pjesë e saj.

Postimi i plotë:

Edhe dy orë deri te lajmi i madh. Sot bohet histori, kurse secili duhet të jetë pjesë e saj./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat