Lutfi Haziri voton së bashku me gruan dhe vajzat

Zgjedhjet 2021

Lutfi Haziri voton së bashku me gruan dhe vajzat

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 11:42
Foto nga vendi i ngjarjes

I pari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dal në votime i shoqëruar nga gruaja dhe dy vajzat e tyre.

Vëmendjen për stilin dhe dukjen e kanë marrë sërish vajzat e Hazirit, të cilat jo rrallëherë janë protagoniste të shtypit rozë.

Familja Haziri ka kryer obligimin qytetar në një nga qendrat e votimit në Gjilan.

Ndryshe, qendrat e votimit janë hapur në orën shtatë të mëngjesit dhe do të qëndrojnë të hapura deri në orën 19:00.

Deri më tani nuk është raportuar për ndonjë parregullsi.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat