Votojnë edhe gruaja dhe djali i Kadri Veselit

Zgjedhjet 2021

Votojnë edhe gruaja dhe djali i Kadri Veselit

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 12:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Gruaja e ish-kreut të PDK-së, Kadri Veselit, Violeta dhe djali i saj kanë hedhur votën e tyre.

Violeta dhe djali i saj kanë votuar në një qendër votimi në Prishtinë.

Ndërkohe, më herët ka votuar edhe bashkëshortja e ish-presidentit Hashim Thaçi, Lumnie Thaçi bashkë me djalin e tij Endrit Thaçi.

Endrit Thaçi kishte të veshur një dukës me mbishkrimin “Liria ka emër”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat