Fatmir Limaj: Shpresoj që këto zgjedhje do të prodhojnë stabilitet

Zgjedhjet 2021

Fatmir Limaj: Shpresoj që këto zgjedhje do të prodhojnë stabilitet

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 11:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Kandidati për Kryeministër nga Nismasocialdemokrate, Fatmir Limaj, ka hedhur votën e tij bashkë me gruan Arlindën.

Ata kanë votuar në shkollën fillore “Faik Konica”, në Prishtinë.

“Ky është moment i rëndësishëm i demokracisë, shpresoj që këto zgjedhje do të prodhojnë stabilitet, do të prodhojnë siguri dhe qeverisje stabile.

Gjitha këto vijnë nëse vazhdojmë të jemi krenar për të kaluarën”, tha Limaj pasi ka votuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat