AAK-ja: Ka pasur rritje të votuesve në Pejë e disa komuna tjera

Zgjedhjet 2021

AAK-ja: Ka pasur rritje të votuesve në Pejë e disa komuna tjera

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 19:00
Floriana Sadiku

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) në konferencën e pestë për medie, tha se në orët e pasditës ka pasur rritje të votuesve në Pejë e disa vende tjera.

Floriana Sadiku nga AAK-ja ka falënderuar të gjithë personat që kanë qenë në gatishmëri për mbarëvajtjen e zgjedhjeve.

“Në orët e pasditës ka pasur rritje të votuesve në Pejë e vende tjera. Iu bëjmë thirrje organeve që të votojë edhe qyetari i fundit. Jemi të kënaqur me qytetarët tanë. Dhe po ashtu falënderojmë edhe gazetarët që në temperatura të ulta raportuan pa u ndalur. Falënderojmë policët. Vëzhguesit dhe komisionerët”, tha Sadiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat