Djali i Baton Haxhiut e di rezultatin e zgjedhjeve: Qitash muj me ua certifiku me...

Zgjedhjet 2021

Djali i Baton Haxhiut e di rezultatin e zgjedhjeve: Qitash muj me ua certifiku me...

Nga: H.O. Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 18:10
Andi Haxhiu

Djali i gazetarit Baton Haxhiut, Andi Haxhiu në një postim të tij në Facebook thotë se mund t’I certifikoj rezultatet e zgjedhjeve me informatat që ka.

AI shkruan se falenderon miqtë nëpër terren e poashtu edhe analistin Bleron Baraliu për ‘sqarimet aritmetike’.

Ai si me tallje shkruan se falenderon poashtu edhe informatat konfidenciale që ka.

Postimi i plotë:

Qitash muj me ua certifiku zgjedhjet me informatat që i kam.

I falemnderoj krejt miqtë e mi në terren. Maestron Bleron Baraliu për sqarimet aritmetike. Dhe falemnderit për një numer të informatave konfidenciale që i kam 🤣🤣🤣...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat