Gruaja e Glauk Konjufcës poston fotografi: Ne votuam

Zgjedhjet 2021

Gruaja e Glauk Konjufcës poston fotografi: Ne votuam

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 11:31
Foto nga vendi i ngjarjes

Ermira Bajçinca, gruaja e Glauk Konjufcës, njofton se së bashku me bashkëshortin kanë kryer obligimin qytetar, votimin.

“Ne votuam”, ka shkruar ajo, krahas dy fotografive të publikuara.

Ndryshe, qendrat e votimit janë hapur në orën shtatë të mëngjesit dhe do të qëndrojnë të hapura deri në orën 19:00.

Deri më tani nuk është raportuar për ndonjë parregullësi.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat