Haki Abazi: Çdo votë e shqiptarëve dhe joserbëve është e domosdoshme

Zgjedhjet 2021

Haki Abazi: Çdo votë e shqiptarëve dhe joserbëve është e domosdoshme

Nga: H.O. Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 18:26
Haki Abazi

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje Haki Abazi ka bërë thirrje për të dalë në votime.

Ai shkruan në Facebook se ҫdo votë e shqiptaëve dhe joserbëve është e domosdoshme.

Sipas tij, vota e secilit është me rëndësi jetike.

Postimi i plotë:

Çdo votë e shqiptarëve dhe joserbëve është e domosdoshme sot. Ka edhe një orë kohë për ta bërë votën tuaj pjesë të kthesës historike dhe rikthimit të demokracisë në Kosovë.

Mos përto voto sepse vota jote është me rëndësi jetike./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat