Eliza Hoxha: Abelard Tahiri është personi i duhur për rimëkëmbje në drejtësi

Zgjedhjet 2021

Eliza Hoxha: Abelard Tahiri është personi i duhur për rimëkëmbje në drejtësi

Më: 12 shkurt 2021 Në ora: 23:41
Abelard Tahiri dhe Eliza Hoxha

Kandidatja për deputete, Eliza Hoxha, tha se Abelard Tahirin duhet ta votojnë për rimëkëmbje në siguri dhe drejtësi.

Statusi i plotë:

Në PDK kam takuar Abelardin, një djalë plot energji ( fuzë qysh i them unë 😁) i dedikuar dhe i prerë në veprime e vendime…

Jam me fat që e njoh dhe që punojmë bashkë edhe për kryeqytetin.

Abeli djali fisnik e vullnetmirë e që jo të gjithë ia njohin këtë anë.

10 arsye të mira për ta votuar Abelin për rimëkëmbje në siguri e drejtësi dhe jo vetëm.

#PDK134  #Rimëkëmbje  #EnverHoxhaj1

#elizahoxha3  #abelardtahiri10

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat