I kërkohet që ta votojë VV’në, kjo është përgjigja epike e qytetarit

Zgjedhjet 2021

I kërkohet që ta votojë VV’në, kjo është përgjigja epike e qytetarit

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 15:13
Foto ilustrim

Një qytetar ka publikuar një mesazh të dërguar në telefonin e tij, nga Lëvizja Vetëvendosje, por përgjigja e tij ishte interesante.

Një qytetarë ka publikuar një fotografi, ku tregon se i është dërguar një mesazh nga Lëvizja Vetëvendosje.

Por ky qytetar nuk ka qenë indiferent, dhe i ka kthyer një përgjigje që me siguri nuk ka për t’iu pëlqyer atyre që e kanë dërguar.

Ndryshe, Lëvizja Vetëvendosje, me këtë gjest, është edhe duke thyer heshtjen zgjedhore, e cila edhe sot nuk është e lejuar me ligj që të bëhet thirrje për t’u votuar një subjekt i caktuar politik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat