Të shtunën në Zvicër përurohet libri i ri i poetit të njohur shqiptar

Zvicra

Të shtunën në Zvicër përurohet libri i ri i poetit të njohur shqiptar

Më: 17 shkurt 2023 Në ora: 13:06
Foto ilustrim

Poeti i njohur shqiptar, Haki Latifi do të përurojë librin e tij të ri me poezi “Rrënjët e fisit të lashtë”.

Libri do të përurohet nën organizimin e Shoqatës së Intelektualëve në Zvicër dhe Shoqatës Humanitare Kulturore „Salih Çekaj“ në Zvicër

Përurimi do të mbahet të shtunën, më 18 shkurt 2023, ora 16:00, në Sallën e Komunës së Derendingenit/SO.

Adresa: Hauptstrasse 43 4552 Derendingen/SO

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat