Kidnapohen dy amerikanë dhe dy kanadezë - Bota Sot
Kidnapohen dy amerikanë dhe dy kanadezë

Afrika

Kidnapohen dy amerikanë dhe dy kanadezë

Më: 17 janar 2018 Në ora: 19:52
Ilustrim

Në Nigerinë veriore, sulmues të panjohur të kanë rrëmbyer dy amerikanë dhe dy kanadezë, ndërsa kanë vrarë dy policë, njoftoi policia nigeriane.

Rrëmbimi u krye nga sulmues të armatosur në qytetin Kaduna, derisa amerikanët dhe nigerianët po udhëtonin të shoqëruar nga policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test