Ambasada Amerikane uron Muajin e Ramazanit

Aktuale

Ambasada Amerikane uron Muajin e Ramazanit

Më: 12 prill 2021 Në ora: 17:34
Foto ilustrim

"Muaji i Ramazanit na kujton të gjithëve nevojën për të reflektuar në sjelljen tonë personale dhe për t'u përkushtuar në mbështetjen e familjeve dhe komuniteteve tona".

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovës, ua ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë Muajin e Ramazanit.

Kjo ambasadë në llogarinë e saj në Facebook ka shkruar se Muaji i Ramazanit na kujton të gjithëve nevojën për të reflektuar në sjelljen tonë personale dhe për t’u përkushtuar në mbështetjen e familjeve dhe komuniteteve tona.

Kujtojmë se nesër nis mujani i shenjtë i Ramazanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat