​Presidenti Begaj takohet edhe me kryetarin e Prizrenit

Aktuale

​Presidenti Begaj takohet edhe me kryetarin e Prizrenit

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 14:54
Foto nga takimi

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj në ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë ka takuar edhe kryetarin e komunës së Prizrenit, Shaqir Totajn.

E gjatë ditës së sotme Begaj është takuar edhe me kreun e PDK-së, Memli Krasniqin dhe atë të AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ndërsa me drejtues të Lidhjes Demokratike të Kosovës nuk është zhvilluar takimi.

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj po qëndron në Kosovë nga dita e hënë dhe kjo është vizita e tij e parë zyrtare që prej marrjes së postit të kryetarit të shtetit dy javë më parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat