“Këta fiqfiriqët sorosianë neo-jugosllavë që e kanë “kapë” LDK- në...” – Ky është reagimi i Melihate Tërmkollit

Aktuale

“Këta fiqfiriqët sorosianë neo-jugosllavë që e kanë “kapë” LDK- në...” – Ky është reagimi i Melihate Tërmkollit

Nga: A.SH Më: 16 gusht 2022 Në ora: 18:40
Melihate Tërmkolli

Melihate Tërmkolli ka reaugar në lidhej me refuzimin e ftesës për të takim nga kryetari I LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Ajo Lumir Abdixhikun e ka quajtur sorosianë neo-jugosllavë që e kanë kapur LDK dhe u bën gazi i botës.

Postimi në Facebook:

Falemnderit President i Republikës së Shqipërisë, z. Bajram Begaj për nderim e homazhe në Memorialin e Presidentit historik të Kosovës dhe liderin e shqiptarëve, dr. Ibrahim Rugova!

Këta fiqfiriqët sorosianë neo-jugosllavë që e kanë " kapë" LDK- në, një" katramë" më shumë se Albini VV- në, u bën gazi i "botës"! Kush merret me ta more!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat