Nis rrënimi i vilave në Batllavë

Aktuale

Nis rrënimi i vilave në Batllavë

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 13:18
Foto ilustrim

Sot ka nisur rrënimi i pesë vilave që janë ndërtuar pa leje përreth Liqenit të Batllavës.

Rrënimi i vilave po bëhet me vendim të Inspektoratit të Komunës së Podujevës.

Një aksion i tillë ishte planifikuar për të hënën.

Por Policia e kishte shtyrë shkaku i situatës në veri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat