Eskalon situata në ndeshjen Peja - Trepça, tifozët përplasen mes vete

Basketboll

Eskalon situata në ndeshjen Peja - Trepça, tifozët përplasen mes vete

Më: 15 maj 2022 Në ora: 19:29
Eskalon situata në ndeshjen Peja - Trepça, tifozët përplasen mes vete

Është ndërprerë ndeshja mes Pejës dhe Trepçës, pasi ekipi mitrovicas është larguar nga palestra “Karagaçi”.

Mitrovicasit janë duke u ankuar për siguri dhe kjo është arsyeja e largimit të ekipit.

Pas largimit të Trepçës, filloi një përplasje mes tifozëve të dy skuadrave.

Të dy grupet e tifozëve kanë hedhur mjete ndezëse mes vete, si dhe në parket.

Peja dhe Trepça janë duke e zhvilluar ndeshjen e tretë gjysmëfinale në kuadër të fazës së “Play-Off”-it.

69:66 në të mirë të pejanëve ishte rezultati kur ndeshja u ndërpre.

Për t’u zhvilluar kanë mbetur edhe 26 sekonda.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat