Pas gjithë operacioneve, Chloe Ferry tregon linjat

Bota e Yjeve

Pas gjithë operacioneve, Chloe Ferry tregon linjat

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2021 Në ora: 20:05
Chloe Ferry

Ajo së fundi ka zbuluar se ka përfunduar një operacion plastik dhe së shpenzoi 50 mija funte për të transformuar pamjen e saj.

Dhe Chloe Ferry tregoj pasuritë e zgjeruara kirurgjikale në disa pamje në Instagram të enjten.

Ylli i Geordie Shore shfaqi pasuritë e saj të bollshme dhe barkun e tonifikuar.

Ajo kishte veshur të brendshme të zeza me dantella derisa pozonte./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat