Jonida Maliqi mahnit në bikini nga Turqia

Bota e Yjeve

Jonida Maliqi mahnit në bikini nga Turqia

Më: 24 qershor 2021 Në ora: 17:23
Jonida Maliqi

Këngëtarja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo si destinacion ka zgjedhur shtetin turk, në një nga resortet luksoze në Bodrum.

Me këtë rast, krijuesja e hitit “Nuk kam faj që robëroj” ka ndarë disa fotografi atraktive.

Ajo vjen e mahnitshme në një palë bikini të zeza, teksa ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

“Jeta duket më e bukur në stinën e verës”, ka shkruar Maliqi.

Komplimentet kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban në rrjetin e popullarizuar, Instagram.

Jonida viteve të fundit ka qenë më e tërhequr nga muzika, ndërsa është fokusuar më shumë në emisionin e saj të ri “Jonida’s Room”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat