Melisa e dashuruar kokë e këmbë me Andin

Bota e Yjeve

Melisa e dashuruar kokë e këmbë me Andin

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 21:58
Armando Shehu – Andi dhe Melisa Lleshi

Çift simpatik tanimë në vëmendje të publikut dhe mediave janë edhe Armando Shehu – Andi dhe Melisa Lleshi.

Dyshja e famshme që deri tani janë qifti i vetëm që ia dolën ta mbajnë lidhjen nga “Përputhen”, dita-ditës po shfaqen edhe më të dashuruar.

Qifti nuk hezitojnë fare duke ia shprehur njëri tjetrit ndjenjat edhe publikisht nëpër rrjete social.

Së fundi, ka qenë Melisa ajo që ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet duke pozuar krahë Andit ku është duke e puthur atë në faqe.

“Merre frymën time por mos e merni atë”, janë fjalët që ia ka dedikuar artistja partnerit duke treguar se më parë do të mbetej pa frymë ndërsa pa Andin nuk do të mundte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat