Katy Perry gjithë glam, shfaqet krahë të fejuarit

Bota e Yjeve

Katy Perry gjithë glam, shfaqet krahë të fejuarit

Nga: Bota sot Më: 26 shtator 2021 Në ora: 18:38
Katy Perry

Yjet kanë marrë pjesë në gala prestigjioze për The Academy Museum Of Motion Pictures në Los Angelos të shtunën në mbrëmje.

Dhe Katy Perry u shfaq me shumë glam për këtë rast, madje kishte zgjedhur edhe një paruk të zezë.

Këngëtarja u shfaq në tapetin e kuq me të fejuarin Orlando Bloom, i cili dukej më bukur në fustanin e lëkurës ngjitur për trupi.

Ajo kishte kombinuar edhe një palë sandale me taka me fustanin e saj të errët./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat