Kim Kardashian e mahnitshme në Miami

Bota e Yjeve

Kim Kardashian e mahnitshme në Miami

Më: 22 mars 2022 Në ora: 10:12
Kim Kardashian

Kim Kardashian është parë me një kombinim të hatashëm  në Miami ku ka promovuar linjën e saj të Skims

Paraqitja e Kim Kardashian bëri bujë vikendin që lamë pas teksa ajo ka promovuar linjat e saj në bikine.

Pasanikja 41 vjeçare shkëlqeu absolutisht teksa ajo kishte veshur një palë pantallona rozë të ngushta dhe për trupi kurse lart kishte të veshur një bluzë të shkurtër.

Ajo tregoi belin e saj të hollë me kombinimi të një ngjyre e që tregonte bukurinë karakteristike të saj. 

Image
Kim Kardashian
Image
Kim Kardashian
Image
Kim Kardashian

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat