Shqiptari në Athinë godet gruan disa herë me thikë, i kërkoi divorcin

Diaspora

Shqiptari në Athinë godet gruan disa herë me thikë, i kërkoi divorcin

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Një 36 vjeçare shqiptare është goditur me thikë nga bashkëshorti I saj 47 vjeç bëjnë të ditur mediat greke.

Ngjarjar është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së të shtunës. Gruaja,  nënë e djalit të tij të vogël është goditur në këmbë, krah dhe qafë.

Shkak ësht ëbërë fakti se gruaja kishte vendosur të divorcohej.

 Ajo është shtruar në spitalin e Rodes dhe fatmirësisht I ka shpëtuar rrezikut të vdekjes.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat