Operohet me sukses Ardian Cuculi!

Futboll

Operohet me sukses Ardian Cuculi!

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 17:32
Operohet me sukses Ardian Cuculi!

Ardian Cuculi kalon me sukses operimin. Lajmi konfirmohet nga kampioni në fuqi, Drita nga Gjilani. 
“Operohet me sukses Ardian Cuculi! 

Sot në Shkup, mbrojtësi jonë Ardian Cuculi e ka kryer me sukses operimin në nyjen e krahut.
Cuculi në derbin e së dielës mori një lëndim ku u detyrua ta lëshoj fushën dhe në ekzaminimin e bërë rezultoi që kishte dëmtuar nyjen e krahut dhe është dashur që ti nënshtrohet operimit.

Operimi ka shkuar shumë mirë dhe me suksese ku shpresojmë që edhe rehabilitimi të shkojë mirë. Nga ky lëndim

Cuculi do të jetë jasht ekipit për të paktën gjashtë javë. Forca Kampion!
Shërim të shpejt”, njofton FC Drita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat