Moratti: Do më vinte keq nëse ndodh, kishin gjithçka!

Futboll

Moratti: Do më vinte keq nëse ndodh, kishin gjithçka!

Më: 17 janar 2021 Në ora: 13:24
Moratti: Do më vinte keq nëse ndodh, kishin gjithçka!

Moratti: Do më vinte keq nëse ndodh, kishin gjithçka!

Ish-presidenti i Inter-it, Massimo Moratti, ka komentuar shitjen e mundshme të klubit zikaltër nga ana e Suning.

“Do të më vinte keq, kishin gjithçka”, ka thënë ish-numri një i milanezëve për La Repubblica.

“Kishin para, një strukturë familjare, edukatë të fortë dhe respekt për vlerat e Inter-it”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat