Pogba: Duam vetëm të luftojmë!

Futboll

Pogba: Duam vetëm të luftojmë!

Më: 21 janar 2021 Në ora: 14:31
Pogba: Duam vetëm të luftojmë!

Manchester United mund të jenë lider të Premierligës në gjysmën e parë të sezonit, mirëpo Paul Pogba nuk po mendon për titullin momentalisht.

Në dy ndeshjet e fundit, Pogba ka qenë lojtari më i rëndësishëm për klubin duke shënuar golat kryesorë të ndeshjes.

Pogba për këtë pjesë të sezonit ka thënë: |Ne jemi shumë të lumtur me çfarë është duke ndodhur për momentin, por duam të vazhdojmë këtë gjë|.

"Duam vetëm të luftojmë e të luftojmë deri në fund, jemi akoma shumë larg trofeut|, tha ai.

27 vjeçari ka potencuar se fitimi i Premierligës nuk është aq lehtë dhe duhet shumë punë për të arritur aty, e madje edhe më shumë punë për të qëndruar në vendin e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat