Skëndërbeu ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Ahmataj

Futboll

Skëndërbeu ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Ahmataj

Më: 31 janar 2021 Në ora: 15:03
Skëndërbeu ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Ahmataj

Tashmë nuk ka më dyshime, Julian Ahmataj nuk është më trajneri i skuadrës së Skënderbeut.

Lajmin e ka dhënë vetë klubi korçar përmes një postimi në faqen zyrtare, ku bën me dije se pas një bisede mes pale?ve, u vendos të mbyllnin marre?veshjen e bashke?punimit.

Ishte përfolur edhe më herët gjatë ditës, por gjiçka u bë zyrtare pak minuta më parë.

“KF Skenderbeu dhe Ahamtaj mbyllin me mirekuptim bashkepunimin”

Ju njoftojme se pas nje bisede mes paleve , Klubi i Futbollit “Skenderbeu” dhe Julian Ahmataj kane mbyllur marreveshjen e bashkepunimit me mirekuptim.

KF Skenderbeu falenderon ish-trajnerin bardhekuq per perkushtimin dhe punen e mire te zhvilluar gjate kohes qe ishte ne drejtimin e ekipit.

I urojme Ahmataj shume suksese dhe fat ne te ardhmen!", njofton Skënderbeu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat