Gundogan shënon për Cityn

Futboll

Gundogan shënon për Cityn

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 18:44
Gundogan shënon për Cityn

Manchester City ka kaluar në avantazh kundër Liverpool.

Futbollisti që humbi penalltinë, Gundogan ka shënuar në minutën e 49-të.

Ai kishte pozicionim perfekt brenda zonës dhe goditi pasi Allison priti fillimisht goditjen e Foden.

Ai u shkelmua në kokë nga Allison Becker në momentin kur goditi topin, por shpëtoi pa u dëmtuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat