Roma kërkon portier të ri

Futboll

Roma kërkon portier të ri

Më: 12 shkurt 2021 Në ora: 14:47
Roma kërkon portier të ri

Pau Lopez dhe Antonio Mirante nuk bindin dhe për këtë arsye Roma ka hyrë në merkato për të kërkuar një portier të ri për sezonin e ardhshëm.

Dy janë të preferuarit e drejtuesve të Romës.

I pari në listë është argjentinasi i Udineses Musso, ndërkohë që alternativa e tij është Gollini i Atalantës.

Gjithsesi sëfundmi në skenë ka dalë edhe portieri i Hellas Veronës Silvestri. E sigurt është që portieri i ardhshëm i skuadrës verdhekuqe do të vijë nga një tjetër skuadër e Serie A.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat