Befasi e pakëndshme për sheikun që vizitoi stadiumin shqiptar

Futboll

Befasi e pakëndshme për sheikun që vizitoi stadiumin shqiptar

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 16:35
Befasi e pakëndshme për sheikun që vizitoi stadiumin shqiptar

Befasi e pakëndshme për sheikun që vizitoi stadiumin e Skenderbeut në Korçë!

Një ngjarje e pakëndëshme i ka ndodhur një sheiku që ka vizituar ditën e djeshme qytetin e Korçës dhe stadiumin Skënderbeu.

Sheiku ka qenë së bashku me një tjetër biznesmen për të vizituar stadiumin e skuadrës korçare, por pas daljes ka vënë re që i mungonte celulari i tij personal.

“Korça Report”, bën me dije se dyshohet se celulari I sheikut është marrë nga fëmijë të pranishëm në stadium, por nuk qartësohet nëse aparati u vodh me dashje, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat