Neville: I thashë shko p…

Futboll

Neville: I thashë shko p…

Më: 4 mars 2021 Në ora: 23:37
Neville: I thashë ‘shko p…

Ish futbollisti Gary Neville tregon se një herë i ka shkarë goja në zemërim e sipër.

Ai i ka thënë ish-trajnerit të tij, Sir Alex Ferguson “shko p…” dhe pastaj u përball me zemërimin e zakonshëm të skocezit.

Pyetjes së një tifozi se për çfarë ai kishte marrë trajtimin special të “tharëses së flokëve” që legjenda u bënte lojtarëve të tij në dhomat e zhveshjes, ish-mbrojtësi i Manchester Utd iu përgjigj: “Njëherë, vetëm njëherë, i thashë ‘shko p…’ dhe nuk ishte diçka e zgjuar”.

Këto janë çuditë e futbollit që ndodhin në mënyra të papritur, shpesh edhe me tensione të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat