Dëmtim i rëndë për Ozil, largohet nga fusha me barrelë

Futboll

Dëmtim i rëndë për Ozil, largohet nga fusha me barrelë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 23:39
Dëmtim i rëndë për Ozil, largohet nga fusha me barrelë

Mesur Ozil është lënduar në barazimin ndaj Antalyaspor e cila përfundoi 1:1

Fantazisti turk u lëndua në pjesën e dytë, ku sipas raportimeve nga mediat e ndryshme ka të bëjë me një zgjatje, por që nuk dihet sesa serioz është lëndimi i tij.

32-vjeçari u rrëzua në mënyrë të papërshtatshme dhe pati problem me kyçin e këmbës pas një dueli nga sulmuesi i, Fredy dhe nuk ishte në gjendje të vazhdonte më pas.

Kujtojmë që Fenerbahce ende nuk e ka konfirmuar lëndimin e tij apo kohën të cilën do jetë Ozil jashtë fushave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat