West Ham – Arsenal, formacionet zyrtare

Futboll

West Ham – Arsenal, formacionet zyrtare

Më: 21 mars 2021 Në ora: 15:14
Foto ilustrim

West Ham pret rivalët londinezë, Arsenalin në kuadër të xhiros së 29-të të Premierligës.

West Hami është në formë të mirë këtë sezon, ata janë bërë “halë” në sy për të gjitha skuadrat e mëdha në Angli.

“The Hammers” gjenden në pozitën e pestë me 48 pikë, ndërsa Arsenali mban pozitën e 10-të me 41 pikë.

Ogbonna dhe Randolph do mungojnë për vendasit, ndërsa për Arsenalin mungon Willian.

Formacionet zyrtare të klubeve.

West Ham: Fabianski, Coufal, Dawson, Diop, Creswell, Soucek, Rice, Lingard, Bowen, Benrahma, Antonio.

Arsenal: Leno, Chambers, David Luiz, Mari, Tierney, Partey, Xhaka, Saka, Odegaard, Aubameyang, Lacazette.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat