Sulmuesi belg po shkëlqen

Futboll

Sulmuesi belg po shkëlqen

Më: 30 mars 2021 Në ora: 21:23
Sulmuesi belg po shkëlqen

Sulmuesi belg po shkëlqen në fanellën e Interit këtë sezon duke i realizuar 19 gola dhe duke i dhuruar 8 asistime deri tash në Serie A.

Sidoqoftë, “Los Blancos” i kanë dy prioritete të tjera përpara ish-sulmuesit të Chelseat, Evertonit dhe Manchester Unitedit.

E përditshmja spanjolle “Mundo Deportivo” raporton se klubi mbretëror spanjoll i ka në top-listë sulmuesit Kylian Mbappe dhe Erling Haaland.

Nëse nuk arrin ta transferojë njërin prej tyre, atëherë do t’ia mësyjë Lukakut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat