Tirana në nivel tjetër!

Futboll

Tirana në nivel tjetër!

Më: 8 prill 2021 Në ora: 16:40
Tirana në nivel tjetër!

Tirana është duke kërkuar në çdo aspekt që t’i afrohet ekipeve të nivelit të lartë europian me mënyrën sesi prezantohet te publiku.

Së fundmi bardheblutë kanë lënë edhe një hapësirë ku tifozët mund të pyesin futbollistët e tyre rreth kurioziteteve të ndryshme dhe të jenë më pranë tyre.

Gjithashtu te kampionët e Shqipërisë po përdorin edhe sistemin GPS që është mundësuar nga kompania prestigjoze koreaen “Fitogether”.

Duke marrë për bazë të dhënat e fundit në ndeshjen kundër Apolonisë, Tirana është surprizuar kur ka parë shpejtësinë e arritur nga ana e Isaac Gyamfi që arriti në 35.6 km/h.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat