Kane dëshiron një aventurë të re

Futboll

Kane dëshiron një aventurë të re

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:48
Kane dëshiron një aventurë të re

Kane dëshiron një aventurë të re. E duan në Angli, Itali e Spanjë.

Harry Kane do të insistojë që të bindë Tottenhamin të largohet gjatë verës, sidomos nëse klubi dështon të sigurojë pjesëmarrjen në Champions League.

Kapiteni i Anglisë është i frustruar me mungesën e trofeve në Londër dhe nuk dëshiron të shpenzojë edhe disa vite të karrierës pa asnjë triumf.

Dikur është lidhur me një kalim të mundshëm në Real Madrid apo Barcelonë, por sot, Manchester United do të jepte gjithçka për ta pasur në skuadër, duke mos përjashtuar edhe Manchester Cityn.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat